Human Design-İnsan Tasarımı

Human design sistemi kadim bilgilerin bilimle harmanlanmasıyla oluşan ve insanı anlamaya yarayan çok değerli araçlardan biridir.

Human design ile diğer insanlardan nasıl farklı olduğunuzu keşfedersiniz. Size içgörü sağladığı gibi doğru karar alma konusunda gerekli strateji ve teknikleri sunarak, daha rahat ve doyumlu bir hayat sağlar.

Bir inanç ya da kader değildir, mekanikleri ile birlikte size deneme fırsatı veren mantıklı ve deneysel bir sistemdir.

Human Design sistemi, Ocak 1987’de bir “Ses” tarafından daha önce hiç yaşamadığı bir tecrübe ile Ra Uru Hu’ya 8 gün ve gece boyunca bilgi olarak aktarılmıştır.

Ra Uru Hu, Human Design Sisteminin kurucusu ve elçisidir. Sanat konusunda eğitim görmüş olan Ra Uru Hu Kanadalı’dır ve bu sistemi indirdikten sonra tanıtmak üzere 25 yıl çalışmış ve farklı ülkelerde yaşamıştır.Human Design doğum bilgilerinizi kullanarak,  Human Design şemanızı hazırlar. Bu şema sizin enerji akışınızı ve dünya ile nasıl bir ilişki içinde olduğunuzu ve sisteminizin nasıl çalıştığını gösteren size özel bir kullanım kılavuzdur.

Wake-up-to-your-self-copy

Neden Human Design?

Hayatınız için size bir kullanım kılavuzu verildiğini düşünün, sizce bu nasıl olurdu?  Bu kılavuz size olduğunuz kişiye göre hayatın içinde var olmanız için rehberlik eder.

Mevcut yetenek ve becerilerinizi detaylandıran ve bunları gerçekleştirme imkanı sunan bir haritadır. Aynı zamanda sizin bu dünya ile nasıl bir ilişki içinde olduğunuzu ve sizin çevrenin etki ve şartlandırmalarına nerelerde maruz kaldığınızı gösterecektir. Aynı zamanda içsel dünyanızın nasıl işlediğini ve pratik teknikler ile yaşam tecrübenizi  zenginleştirecek karar alma konusunda önemli konuları açıklığa kavuşturacaktır.

Hayat kalitenizi basit ama oldukça etkin bi şekilde artırmanızı, anda doğru kararları alarak daha iyi ilişkiler ve kariyer seçimleri yapmanızı destekleyen, günlük hayatta yaşadığımız zorlukları bunalmadan yönetmenizi sağlayan bir sistemdir.

Sevgilerimle,

Pınar

Yayınlayan

Pınar Onaran Altın

Kurumsal hayat sonrası öğrenci olan Pınar

One thought on “Human Design-İnsan Tasarımı”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.