Sonsuz Olasılıklar Yasası

Kitabın Türkçe çevirisinde İçsel Güç Yasası olarak çevrilmiş olsa da, kendi bakış açım ve anlayışımla Sonsuz Olasılıklar Yasası olarak yazmaya karar verdim.

Yaratımın tüm kaynağı saf  bilinçtir. Sonsuz olasılıklar,  gerçekleşmek için anlatılmayı, ifade edilmeyi bekler. Kendi özümüzün sonsuz olasılıklar olduğunu fark edince, doğadaki herşeyi tezahür ettiren güç ile hizalanmış oluruz.

indir

Bu yasa özümüzde doğmayı bekleyen sonsuz olasılıklar içindir ve aynı zamanda bizim spiritüel temelimizdir. Dinginlik, meditasyon, yargısız olmak ve doğada vakit geçirerek bu yasayı hayatınızda akitfleştirebilirsiniz.

Bu yasayı hayatınızda uygulayabilmek için;

  1. Sonsuz olasılıklar alanı ile  her gün iletişime geçmek;  hergün sessizlik içinde kendinize bir süre ayırmak ve sadece olmak -buna izin vermek-  Hergün sizin için uygun olan bir süreyi sabah ve akşam olmak üzere kendinizi dinlemek/ iletişime geçmek için ayırabilirsiniz.
  2. Doğa ile iç içe olmak; her gün sizin için uygun olan bir süreyi doğayı anlamak ve yaşayan her canlıdaki mucizelere tanıklık etmek için ayırabilirsiniz.
  3. Yargısız olmayı deneyimlemek; aynı zamanda Mucizeler Kursu’nun (ACIM) derslerinden biri olan bu cümleyi bir gün boyunca deneyimlemek. Güne “Bugün gerçekleşen/olan hiçbirşeyi yargılamayacağım” cümlesi ile başlamak ve gün boyunca bu düşünceyi zaman zaman kendinize hatırlatabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Pınar

Kaynak: chopracenter.com / Başarının 7 Spiritüel Yasası

Yayınlayan

Pınar Onaran Altın

Kurumsal hayat sonrası öğrenci olan Pınar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.