Alma-Verme Yasası

Evren dinamik bir değiş-tokuş yasası ile işler.  Alma ve verme evrendeki enerji akışının farklı yüzleridir. Aradığımız şeyi vermeye hazır ve gönüllü olarak, evrenin bolluk ve bereketini hayatımızda yayabilir ve artırabiliriz.

Buna bir örnek verecek olursak, biriktirme niyetiyle paranın dolaşımını engellersek, -para aslında hayat enerjidir- doğal akışı bozmuş oluruz. Enerjinin devamlı dolaşımı için nehir gibi akmasına izin vermeli ve bir tıkanıklık yaratmamalıyız.

Mucizeler Kursu (ACIM) derslerinden olan  “Almak ve vermek hakikatte birdir”  ile özetlenen bu yasa, aradığınızı vermeyi öğrendiğiniz an itibarıyla hayatınızda işlemeye başlar.

celebration-craft-creative-949586 (1).jpg

Bu yasayı hayatınızda uygulayabilmek için;

  1. Karşılaştığım herkese bir hediye sunacağım. Bu hediye, güzel bir çift söz, iltifat, çicek ya da bir dua olabilir. Bugün karşılaştığım ve iletişim kurduğum herkese bir şey vererek, hem kendi hayatımda, hem  diğerlerinin hayatında neşe, varlık, bolluk ve bereketin dolaşımını başlatacağım.
  2. Bugün hayatın bana sunduğu tüm hediyeleri şükranla kabul ediyorum. Doğanın cömertlikle verdiği; güneş ışığı, cıvıldayan kuşlar, bahar yağmurları ya da yağan ilk kar gibi hediyelerini bugün kabul edeceğim. Aynı zamanda diğer insanlardan gelecek olan her türlü iltifat, dua, para gibi materyal formda olan herşeyi almaya /kabul etmeye açık ve hazır olacağım.
  3. Hayatın en değerli hediyelerinden olan şefkat, taktir, sevgi, ilgiyi alarak ve vererek hayatımdaki bolluk ve bereketi arttıracağım. Tanıştığım herkese sessizce mutluluk, neşe ve kahkaha dileyeceğim.

Sevgilerimle,

Pınar

Kaynak: chopracenter.com / Başarının 7 Spiritüel Yasası

Yayınlayan

Pınar Onaran Altın

Kurumsal hayat sonrası öğrenci olan Pınar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.