Bağımsızlık Yasası

Bağımsızlık yasasında, bilinmezliğin bilgeliği vardır. Bilinmeyenin bilgeliğinde, geçmişten, geçmiş şartlandırılmışlıklardan ve bilinenden özgürleşmişlik vardır.
Bilinmeyene adım atma konusunda gönüllü olunca, tüm olasılıkların mümkün olduğu, evrenin dansını yöneten yaratıcı güce teslim olmuş oluruz.

air-airship-art-237779Bu yasayı aktifleştirmek için;

1. Kendimi bağımsızlığa adayacağım.  Kendime ve çevreme kendi olabilmeleri için gerekli özgürlüğü sağlayacağım.  İşlerin nasıl olması gerektiği ile ilgili düşüncelerimi empoze etmeyeceğim.  Problemlere yeni sorunlar yaratacak çözümler bulmayacağım.

2. Bugün  belrisizlik tecrübelerimde ana unsur olacak. Belirsizliği kabul etmeye hazır oldukça, sorunlarda çözümler ortaya kendiliğinden çıkacak. Belirsizlik arttıkça, kendimi daha güvende hissedeceğim çünkü belirsizliğe giden yol benim özgürlüğüm. Belirsizliğin bilgeliğiyle, kendi güvenli alanımı bulacağım.

3. Sonsuz olasılıklar dünyasına adım atarak ve sonsuz olasıklar alanını açarak oluşan heyecanı fark edeceğim ve hazır olacağım. Sonsuz olasılıklar dünyasına adım atıncai eğlence, macera sihir ve hayatın gizemini tecrübe edeceğim.

Sevgilerimle,

Pınar

Kaynak: chopracenter.com / Başarının 7 Spiritüel Yasası

 

Yayınlayan

Pınar Onaran Altın

Kurumsal hayat sonrası öğrenci olan Pınar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.