2019 İlk Çeyrek Biterken

Kurumsal hayattan kalma bazı alışkanlıklar kolay değişmiyor tabii 🙂 Yılbaşında aldığım kararları gözden geçirme ve revize etme vakti. Vizyon panosunu durumlara göre yeniden güncelleme zamanı! Hedefleri gözden geçirmek, gerekliyse güncellemek ve adapte etmek, belki bazılarını yenileri ile değiştirmek için güzel bir zamanlama olduğunu düşünüyorum.

Sen neler yaptın Pınar’cım derseniz? En önemli hedefim nefesi bolca ve çokca anlatabildiğim kadar anlatmak ve deneyimletmekti. Çok şükür yılbaşından beri yaptığım 7 çalışma ile 60 kişiye ulaşabilmişim. Bu anlamda gerçekten çok mutluyum.

Geçen hafta bir konuşmasını dinlediğim Dan Brule, kendini “nefes misyoneriyim” diye tanımladığında çok hoşuma gitmişti. Bende nefesin dönüşüm için çok güçlü bir araç olduğunu biliyor ve inanıyorum. Bu yüzden sene başında en önemli hedefim olan herkesin en azından bir nefes seansı deneyimlemesi ve nefes ile tanışmasını artık
herkesin nefesi ile tanışarak mucizelerini yaşamaları şeklinde güncelliyorum.

Kışı bu kadar aktif geçirebilmeyi de düzenli olarak hareketli olmama bağlıyorum. Tüm kış boyunca haftada en az 3 gün yürüyüş ve 2 günde yoga ile normale göre oldukça hareketli bir kış geçirdim. Evren hareketi her zaman alkışlar!

Şimdi yazın yaklaşmasıyla, bu konuda da bir güncelleme yaparak, daha çok açık havada hareket etmeyi ve yogaya devam etmeyi planlıyorum. Tüm bunlara ilave olarak biraz daha hafif bir beslenme modeline de geçersem, benden daha mutlusu olmayacağını biliyorum.

Siz ilk çeyrekte neler yaptınız? Paylaşmak ister miydiniz?

Pınar Onaran Altın tarafından yayımlandı

Kurumsal hayat sonrası öğrenci olan Pınar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: