Sevdikleriniz ile Birlikte Hayatta İlerlemek

Eşim benimle bir nefes çalışmasına asla gelmez.

Kardeşim bir invizaya katılmayı asla düşünmez.

Ailem deli olduğumu düşünüyor.

Kızıma nefesten bahsettiğimde gözlerini yuvarlıyor.


Nefes benim hayatımda hakikatin yolunu açan en önemli pencerelerden bir olduğu için herkesi nefes ile tanıştırma konusunda çok heyecanlı ve istekliyim. Özellikle insan öncelikli olarak yakın çevresini tanıştırmak ve onlarında aynı şeyleri yaşamasını gerçekten çok istiyor.

Dün bir çalışmadan dönerken yanımdaki koç arkadaşımla bu konuda sohbet ettik. Eğitim sürecini yeni tamamlıyor olduğu iin bu konuda çok heyecanlıydı. Ancak zaman ile görüyorsunuz ki en yakın ardaşınız ya da eşinizin bu konuya olan ilgisi sıfır ya da sizin bu konuyla ilgili yaşadıklarınızla ilgili küçümseyen bir tavır içinde olabilirler.

Bundan 5 sene önce, nefes koçu oluyorum dediğimde hayatımdaki bir çok insanın bana ne kadar değişik baktığını hatırlıyorum, unutmuş değilim 🙂 Tabii yıllar içerisinde bir çoğu ile birlikte nefes seansları yaptık. 🙂

Peki ne yapabilirsiniz?

1. Eğer yakınlarınız sizi desteklemiyorsa, boşuna yardım aramayın. Yakınlarınız kendi fikir ve inançlarına sahip olabilir ya da mevcut bilinç durumlarınız bir olamayabilir. Eğer şu an size destek veremiyorlarsa, sizinle yoga yapmıyorlarsa, meditasyon çalışmalarına katılmıyorlarsa, nefesleriyle ilgilenmiyorlarsa, onları koşulsuz olarak kabullenin. Oldukları yeri ve kişiyi onların sizi kabullenmesini istediğiniz gibi koşulsuz olarak kabullenin.

Bu konuda en az sizin kadar meraklı ve tutkulu olan yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Evet bu ilk zamanlarda iki farklı dünyada yaşıyormuşsunuz gibi gelebilir ancak bu sadece geçiçi bir durum olacak.

2. Niyetinizi çok açık bir şekilde deklare edin. Hayatınızda ne yaratmak istediğinizi yakınlarınıza açık bir şekilde iletin. Çünkü bu yaratımlarınız, özellikle birinci derecede ailenizi, açık bir şekilde etkilyecektir.

Şunu unutmayın, niyetinizi duyurmanız bir izin almak ya da onay almak ya da onların katılımını sağlamak değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

3. Niyet ettiğinizi sonuçları yaratın. Bu en önemli adımdır. İnsanlar en çok sonuçlara önem verir.

Bu yolda ilerleyen insanların çoğu zaman ve enerjilerini sevdiklerini ikna etmeye, inandırmaya, anlatmaya, destek almaya ya da anlaşılmaya harcıyor. Esasında bu yolu seven bizleriz ve onlarında bizle gelmesini istiyoruz.

Sevdiklerimizin bu yolda bizimle birlikte ilerlemesini sağlayacak, ilgisini çekecek tek şey aslında yaratımlarımızın sonuçları olacaktır.

Niyetni sürekli olarak deklalre ettiğinde, bir sdüre sonra niyetin realiten olacaktır. İnsanların fark edeceği de bu olacaktır. Realiten ve yaratımın. Hayatında sağlık, para konularında yeni açılımlar oluştuğunda, yeni fırsatları kendine çektiğinde ya da hayat realiteni farklı bir boyuta taşıdığın zaman çevrendekiler bunu fark etmeye başlayacaktır.

İnsanların hayatlarındaki bilinci yükseltmenin yolu, onların hiç ilgilenmediği zamanlarda onları bu konuda eğitmekle olmayacaktır. Bilinci artırmanın yolu spiritüel prensipleri kendi hayatımızda uygulayarak, aksiyon alarak, sonuçlar yaratarak ve nelerin mümkün olacabileceği konusunda onlara model olarak yapabiliriz.

Bu yüzden yaratımlarımız çok önemli. Çünkü spiritüel bilinci gerçek yaşam sonuçlarına, yaratımlarına dönüştürebildiğimiz zaman, o bilinci fiziksel dünyaya indirebiliyoruz.

Kendi yaratımlarına odaklan, bu verebileceğin en büyük hizmet olacaktır.

İşte böylelikle zihinleri, kalpleri ve yaşamları dönüştürebiliriz.

Sevgilerimle,

Pınar

Yayınlayan

Pınar Onaran Altın

Kurumsal hayat sonrası öğrenci olan Pınar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.